Social media

dlaczego_my

Nowe media zmieniają i w dalszym ciągu będą zmieniać styl życia i sposób komunikacji. Obecność marki na platformach serwisów społecznościowych dziś jest już koniecznością. Nasze doświadczenie w tej dziedzinie pomoże zbudować Twój profil od podstaw oraz umiejętnie go wykorzystywać. Poznaj internetową kreatywność.

Startup

Zbudujemy Twój profil od podstaw wykorzystując wszystkie niezbędne narzędzia. Spójna inicjacja to ważny element strategii.

Planowanie strategii

Ustalamy długoterminowe cele i analizujemy harmonogram najbliższych wydarzeń. Planowanie pracy pomaga zachować płynność i stały kontakt z odbiorcą.

PR i marketing

Doskonałe uzupełnienie kreowania pozytywnego wizerunku oraz skutecznych działań marketingowych swojej marki w świadomości odbiorców.

Usługi graficzne

Nowoczesne i dedykowane grafiki okolicznościowe przykuwają uwagę odbiorcy. W tej dziedzinie możliwości i wariacji nie ma końca.

Indywidualne podejście

Styl kreowania wizerunku dopasowujemy adekwatnie do Twojego charakteru oraz założeń. Tylko wtedy możemy osiągnąć zamierzony efekt.

Relacje z wydarzeń

Relacja video jest najszybszą formą przekazu. Zawsze staramy się być w centrum wydarzeń i na żywo transmitować najważniejsze wydarzenia.

zaufali_nam

Kuba Błaszczykowski

zaufali_nam

Łukasz Piszczek
Łukasz Fabiański
Piotr Zieliński
Patryk Szymański
Marcin Kamiński
Krispol
Aleksandra Sikora
LKS Goczałkowice-Zdrój
Domek Krupówki

kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania zawsze możesz się z nami skontaktować. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

+48 665 063 462

Dawid Karpa

+48 697 428 341

Łukasz Wesołowski