Strony internetowe

dlaczego_my

Decyzja o zbudowaniu lub odświeżeniu strony internetowej to połowa sukcesu. Jeśli tutaj trafiłeś, zapewne zdajesz sobie sprawę jak ważny jest wizualny aspekt Twojej marki. Przeprowadzimy Cię przez cały proces inicjacji nowego projektu i razem zbudujemy coś wyjątkowego. Nie podążaj za trendami - kreuj je.

Projekt graficzny

Nasze projekty przygotowywane są zgodnie z najnowszymi trendami. Graficy wezmą pod uwagę Twoje inspiracje i przygotują wyjątkowy design.

Dbałość o szczegóły

Zapewniamy dbałość o każdy szczegół strony, nawet ten najmniejszy. Staramy się, żeby była wykonana na najwyższym poziomie.

Responsywność

Gwarantujemy, że dopasowanie Twojej strony do urządzeń mobilnych. W każdej dostępnej przeglądarce internetowej będzie wyglądać idealnie.

Bezpieczeństwo

Posiadamy autorski system zabezpieczania stron w WordPressie. Dzięki temu są one dużo bardziej bezpieczne niż większość innych.

SEO

Podczas etapu wdrażania strony internetowej bierzemy pod uwagę wszystkie wytyczne, które pozwalają na zdobycie wyższej pozycji w wyszukiwarce Google.

Szybkość

Dbamy o kompresję plików i obrazków. Strona jest zapisywana w pamięci cache, dzięki czemu szybkość jej uruchamiania jest znacznie wyższa i mniej obciąża serwer.

Ułatwiona edycja

Intuicyjny, prosty w obsłudze i szybki w działaniu system zarządzania treścią pozwoli Ci w dowolnej chwili edytować każdą sekcję na stronie.

Hosting i mailing

Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz abonament na rok w postaci miejsca na serwerze oraz dedykowane adresy e-mail.

Wsparcie klienta

Budując stronę internetową nie zostaniesz z nią sam. W razie jakichkolwiek problemów technicznych związanych moderowaniem strony jesteśmy do usług.

portfolio

Kuba Błaszczykowski

portfolio

Akademia BVB im. Łukasza Piszczka
CTK Logistics
Ekogas
Aleksandra Sikora
Patryk Szymański
Jaskon
Zajazd Blue
Kancelaria KL Adwokaci
Puremax
La Perle
Eclate Kopi Luwak

kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania zawsze możesz się z nami skontaktować. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

+48 665 063 462

Dawid Karpa

+48 697 428 341

Łukasz Wesołowski