Feta w Warszawie

Plan wykonany, Polacy jadą na Mistrzostwa Świata do Rosji! Po udanych dla nas eliminacjach, orły Nawałki przypieczętowały awans na Stadionie Narodowym w Warszawie. Emocji nie brakowało, a radości nie było końca – wspomnienia z prasowej trybuny Narodowego na długo pozostaną w naszych pamięciach.

Do ostatniego meczu musieliśmy czekać z otwarciem schłodzonych szampanów. Finalny pojedynek z Czarnogórą obfitował w zwroty akcji, jednak w końcowym efekcie to biało-czerwoni mogą pakować walizki na rosyjski mundial. Świetne widowisko i wielka feta po końcowym gwizdku, w niedzielę Warszawa była jednością. Wiele pięknych chwil na piłkarskich stadionach już za nami, jednak ten październikowy wieczór był wyjątkowy.

Wróciliśmy dumni i spełnieni. Kuba Błaszczykowski i Łukasz Piszczek jak zwykle okazali się niezastąpieni w drodze na mundial. Jak ktoś pięknie napisał – Polska reprezentacja starzeje się pięknie. Niestety „Piszczu” awans okrasił nieprzyjemną kontuzją kolana. Przy okazji: szybkiego powrotu do zdrowia, na szczęście do rozpoczęcia mistrzostw jeszcze trochę czasu.

kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania zawsze możesz się z nami skontaktować. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

+48 665 063 462

Dawid Karpa

+48 697 428 341

Łukasz Wesołowski