Połączyła nas pasja

Kochamy to co robimy, tak brzmi motto przewodnie nowo-powstałej Akademii BVB im. Łukasza Piszczka. W myśl tej zasady rozpoczynamy świetnie zapowiadający się projekt. Wsparcie Borussii Dortmund i wybitnego reprezentanta Polski oraz futbol i szkolenie młodzieży – to się po prostu musi udać.

Łukasz Piszczek to postać której przedstawiać nie trzeba. Nigdy nie ukrywał przywiązania do miejsca w którym stawiał pierwsze kroki w piłkarskiej karierze. Rodzimy klub LKS i miejscowość Goczałkowice są bliskie sercu popularnego Piszcza. Kolejny projekt, który Łukasz wespół z Borussią Dortmund zainicjował w swojej miejscowości to Akademia BVB sygnowana jego nazwiskiem. To pierwsza Akademia klubu z Dortmundu powstała poza granicami Niemiec.

Punktem wyjścia do założenia Akademii była i ciągle jest chęć stworzenia systemu szkolenia, warunków do rozwoju i wychowania na światowym poziomie. Kluczowym słowem łączącym strategię i funkcjonowanie Akademii jest pasja. Wykwalifikowana kadra trenerska ma nie tylko szkolić dzieci i młodzież, lecz przede wszystkim wychowywać i wpajać życiowe wartości.

Inicjacja strony internetowej według wytycznych Borussii Dortmund, obsługa kanałów social media oraz wsparcie marketingowe Akademii to przydzielone nam zadania. Jesteśmy zbudowani możliwością pracy przy tak przyszłościowym projekcie, bo przecież również #KochaMYtocorobiMY.

Więcej o projekcie: http://www.AkademiaBVB.pl

 

 

kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania zawsze możesz się z nami skontaktować. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

+48 665 063 462

Dawid Karpa

+48 697 428 341

Łukasz Wesołowski