Malwina Kopron na pokładzie

Młoda, utalentowana i z sukcesami. Z radością chcielibyśmy się podzielić z Wami informacją, że Malwina Kopron dołącza do elitarnego grona klientów socialnet. Dziękujemy za zaufanie.

Rzut młotem od wielu lat jest koronną dyscypliną reprezentacji Polski. Malwina to prawdziwa perła polskiej lekkoatletyki. Po wielu osiągnięciach juniorskich przełomowy w jej karierze okazał się ostatni sezon. „Malwa” najpierw pokazała się ze świetnej strony na Mistrzostwach Świata w Londynie zdobywając upragniony medal. Po niezwykle cennym brązie nie dała szans rywalkom na Uniwersjadzie w Tajwanie zdobywając złoto. Przed zaledwie 23-letnią zawodniczką rysuje się świetlana przyszłość. W mediach już sporo mówi się o następczyni Anity Włodarczyk, jednak Malwina to profesjonalistka i z chłodną głową komentuje tego typu spekulacje.

Nowa współpraca z ludźmi sportu to dla naszej załogi ogromny prestiż. Dołożymy wszelkich starań, by kariera Malwiny rozwijała się tak energicznie jak dotychczas, również w zakresie wizerunku internetowego.

kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania zawsze możesz się z nami skontaktować. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

+48 665 063 462

Dawid Karpa

+48 697 428 341

Łukasz Wesołowski